Radu Aurelian – Birou de mediator Bucuresti Ploiesti Mediere

ORGANIZARE

Actualizare la 05.05.2015
 

Componenta Consiliului de Mediere

 

Membrii titulari:

Mugur Bogdan Mitroi Mugur Bogdan MITROI
Preşedinte CM şi

membru în

Comisia Permanentă

mugurmi@yahoo.com

mugur.mitroi@cmediere.ro

Zeno Sustac Zeno-Daniel ŞUŞTAC Vicepreşedinte CM şi

membru în

Comisia Permanentă

zen_san55@yahoo.com

zeno.sustac@cmediere.ro

Anca Iacob Anca IACOB
Membru CM şi în

Comisia Permanentă

ancaiacob30@gmail.com

anca.iacob@cmediere.ro

Ichim Gabriela Gabriela ICHIM Membru CM şi în

Comisia Permanentă

gabriela.ichim@yahoo.com

gabriela.ichim@cmediere.ro

PADEANU Marin Marin PĂDEANU Membru CM şi în

Comisia Permanentă

padeanu_marin@yahoo.com

marin.padeanu@cmediere.ro

DEDU Ion Ion DEDU Membru CM

 

ion.dedu@gmail.com

ion.dedu@cmediere.ro

Dorin Badulescu Dorin-Valeriu BĂDULESCU Membru CM dorinbadulescu@yahoo.com

dorin.badulescu@cmediere.ro

Mihai Munteanu Mihai-Iulian MUNTEANU Membru CM mihai.munteanu@human-toolkit.ro

mihai.munteanu@cmediere.ro

Ionescu Nicoleta Nicoleta IONESCU
Membru CM mediator_ionescun@yahoo.com

nicoleta.ionescu@cmediere.ro

Membrii supleanţi:

Coste Stefan Ştefan COSTE         
Membru supleant mediatorcoste@gmail.com

stefan.conste@cmediere.ro

LISMAN Fanuta Fănuţa LIŞMAN Membru supleant  

fanutalisman@yahoo.com

fanuta.lisman@cmediere.ro

TULUC Ana Maria Ana-Maria TULUC Membru supleant tuluc.anamaria@yahoo.com

ana.tuluc@cmediere.ro